Life Style
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Welcome to my new apartament

4 participanți

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

In jos

Welcome to my new apartament Empty Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Uruha Vin Aug 21, 2009 7:13 am

Mi-am strans suficienti bani astfel incat sa-mi cumpar un apartament care sa fie numai si numai al meu. Sa fac ce vreau in el fara ca cineva sa imi dea ordine. L-am decorat exact cum am vrut eu. Peretii erau de un portocaliu pal, dar erau acoperiti de postere cu diferite formatii de hard rock sau death metal. Mobilierul era de tineret si foarte dragut. Eram foarte ordonat, iar fiecare lucru staeta la locul lui.

Stateam singur in sufragerie si ma uitam pe geam. Muzica se auzea pe fundal, ceea ce se intampla foarte rar la mine. Eram destul de abatut si deprimat, petru ca afara ploua, iar eu nu-mi gaseam nimic de facut. Adica... imi gaseam, dar terminam repede. La chitara am cantat, muzica la maxim am dat-o, melodii am compus, am vorbit la telefon, m-am uitat la film. Am facut tot. Nu stiam ce sa mai fac altceva decat privitul pe fereastra, la stropii care loveau geamul.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Anette Vin Aug 21, 2009 7:32 am

Eram acasa si priveam afara. Ploua, era o zi perfecta de plimbat prin ploaie. Am iesit din apartamentul meu si am iesit afara. Ce bine era ca ploua, la inceput eram cam nesigura, sa risc sa ma imbolnavesc sau nu, dar niciodata nu ma imbolnavisem cand iesisem in ploaie. Calcasem intr-o baltuta, deci deja ma udasem. Am iesit in ploaie, stropii ma loveau cu putere in fata. Hainele mi se lipisera de copr, ma faceau mai slaba, iar parul se prelinse pe spate. Ah..ce senzatie palcuta :X
Anette
Anette
New kid in town
New kid in town

Taur Numarul mesajelor : 96
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Shiba-san Vin Aug 21, 2009 1:53 pm

Era o vreme deprimanta. Eram singur in casa si nu avaem ce face. Voiam sa ma distrez, sa beau o bere si sa joc carti. Am iesit din casa si m-am uitat pe holul lung ce cuprindea vreo sapte apartamente. Am ales o usa prin extragere. Am batut la usa, sperand ca cel care imi va deschide sa nu ma considere un ciudat.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Uruha Vin Aug 21, 2009 2:05 pm

Ploaia nu incetinise si incepusem sa am enervez, dar, brusc, am auzit cateva batai in usa. Am sarit ca ars de pe scaun si am mers intr-un suflet la usa. Cuiva i se facuse mila de mine si a venit in vizita. Am deschis usa ranjind. In fata usii statea un tip ceva mai inalt decat mine cu parul negru si ochi albastri. Eram al naibii de fericit pentru ca aveam cu cine sa-mi petrec seara.
-Buna, i-am spus incantat. Eu sunt Uruha, i-am intins mana.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Shiba-san Vin Aug 21, 2009 2:15 pm

Atitudinea tipului m-a surprins. Fusese foarte direct si nici nu asteptase sa spun ceva. Pentru ce credea ca eram eu acolo?
-Salut, i-am raspuns nesigur si am dat mana cu el. Sunt Shiba
L-am examinat mai atent pe tip. Era estul de inalt, dar nu mai inalt ca mine. Avea plete nu foarte lungi, parul fiindu-i colorat intr-o nuanta cicolatie. Cred ca era machiat, dar ii statea bestial. Imediat m-am simtti atras de el.
-Stii, eu ma plictisesc in casa, mai ales ca e o vreme deprimanta si cautam niste parteneri pentru carti si o bere.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Uruha Vin Aug 21, 2009 2:24 pm

-Stii, eu ma plictisesc in casa, mai ales ca e o vreme deprimanta si cautam niste parteneri pentru carti si o bere.
Cand am auzit ce mi-a spus am cascat nsite ochi mari. In sfarsit aveam cu cine sa ma distrez.
-Am carti si bere. Intra, nu sta afara. Am si muzica buna. Tot ce vrei pe o asemenea vreme.
Eram al naibii de fericit. Paream un copil de 6 ani cand primeste o ciocolata, dar macar nu ma mai plictiseam.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Shiba-san Vin Aug 21, 2009 2:31 pm

Tipul asta era prea vesel. Poate era chiar plictisit de-a dreptul. Nu as fi spus ca era asa copilaros dupa infatisarea lui eleganta, dar si provocatoare. Am intrat, asteptandu-l pe Uruha sa imi faca semn in ce parte s-o iau. Mi-a facut semn sa ma duc in sufragerie. Am deschis usa si am intrat. Atmosfera era placuta, aerul era foarte curat si imi placea acolo. M-am asezat pe canapea, asteptandu-l pe Uruha sa aduca cartile.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Uruha Vin Aug 21, 2009 2:44 pm

I-am facut semn lui Shiba sa mearga in sufragerie cat timp eu cautam cartile. Am intrat in dormitor si m-am uitat la locul lor. Nu erau acolo. Am inceput sa rascolesc toata camera pana cand mi-am dat seama ca cartile erau pe biroul din sufragerie. Acum, camera mea arata ca dupa al doilea razboi mondial. Am inceput sa o aranjez ca sa fie frumoasa si ordonata, apoi, dupa multe asteptari, m-am intors in sufragerie
-Scuze ca mi-a luat asa de mult timp, dar, abia acum mi-am dat seama ca cartile sunt pe birou.
Am pus cartile pe masa si m-am dus in bucatarie dupa bere. Cand m-am intors, am pus berile pe masa-aveam o masuita de cafea nu foarte inalta-si m-am asezat pe jos in fata masutei.
-Tu faci cartile. Joc ce vrei.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Shiba-san Vin Aug 21, 2009 2:52 pm

Tipul era asa de bun si de sexi, incat voiam sa ii propun sa jucam poker pe dezbracate, dar m-am abtinut. Dar daca ar fi vrut. "Hm, ia sa incerc sa glumesc putin cu el", m-am gandit.
-Ce zici de... am inceput ganditor, poker pe dezbracate?
Glumeam si nu glumeam. Daca avea sa refuze, aveam sa ii spun ca fusese doar o gluma si ca ce naiba fusese in capul lui sa creada ca vorbeam serios. Dar daca avae sa accepte? Nu voiam o aventura, nu il voiam doar pentru o noapte.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Uruha Vin Aug 21, 2009 3:02 pm

Shiba a cazut putin pe ganduri, apoi a zis
-Ce zici de... poker pe dezbracate?
M-am uitat ranjind la el. Nu aveam niciun motiv sa ii refuz propunerea. Poker pe dezbracate era chiar amuzant, iar Shiba parea al naibii de sexi.
-Accept. Haide...imparte cartile.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Shiba-san Vin Aug 21, 2009 3:17 pm

M-a surprins faptul ca Uruha a acceptat. Tipul asta era nebun? Era gay? Ah, asta ar fi fost chiar frumos. Am cascat ochii la el.
-Accepti? l-am intrebat pe un ton care arata uimirea.
Dar nu ma deranja, asa ca nu am mai comentat si am amestecat cartile. Am inceput sa jucam. Vedeam cum Uruha tot castiga, iar eu pierdeam. Am pierdut acea partida si Uruha m-a pus sa aleg si sa ma decid ce vreau sa imi dau jos prima data. Avand in vedere faptul ca purtam un tricou, niste blugi si un lant, plus boxerii care nu lipseau, am hotarat sa imi scot mai intai tricoul. Tipul asta ori era gay ori stia sa se distreze din moment ce a acceptat sa jaoce poker pe dezbracate, asa ca m-a hotarat sa ii ofer un spectacol, scotandu-mi tricoul. L-am aruncat undeva pe canapea.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Uruha Vin Aug 21, 2009 3:27 pm

-Accepti? m-a intrebat uimit.
Nu aveam niciun motiv sa nu accept. Aveam chef sa ma distrez, in plus, amadoi eram baieti, ce mare branza. Dupa ce a impartit cartile am devenit serios. Sincer sa fiu, niciodata nu mi-a placut sa pierd. Am castigat si l-am pus pe Shiba sa aleaga ce da jos. Era imbracat destul de simplu asa ca nu ii era greu de ales. A ales sa-si dea jos tricoul. M-am uitat ranjind la el. Avea un corp frumos si bine facut cu OPT patratele pe abdomen. M-am uitat destul de mult timp la coprul lui pana mi-am ammintit ca trebuie sa continuam jocul.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Shiba-san Vin Aug 21, 2009 3:35 pm

Uruha s-a uitat visator la corpul meu sau cel putin asa mi se paruse. Deci ii placea. Am continuat jocul si de aceasta data a pierdut el. Da! Era randul lui! Si-a scos tricoul. Nu aveam un corp prea bine format, dar avae umerii lati, iar asta imi placea. Avea putina burtica, dar asta se putea rezolva. M gandeam sa incerc ceva cu el. Ma intrebam daca era genul caruia ii placeau aventurile. M-am gandit sa incerc. Mi-am pus cartile jos si m-am indreptat spre el. Cu siguranta ca era mult prea devreme, dar m-am apropiat cred ca la vreun centimetru de fata lui zambind si am inceput sa imi plimb degetele pe abdomenul lui.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Uruha Vin Aug 21, 2009 3:56 pm

Se pare ca norocul n-a fost numai de partea mea. Am pierdut si mi-am dat jos tricoul. Aveam un corp nasol in comparatie cu al lui dar nu mi-a pasat. Am continuat sa-i privesc corpul. Shiba si-a pus cartile pe masa si s-a apropiat de mine. Distanta dintre fetele noarte era foarte mica, dar nu m-a deranjat. A inceput sa-si plimbe degetele pe abdomenul meu. M-am uitat in ochii lui si am ranjit. Vroiam sa-l sarut, dar nu stiam daca e bine. Il priveam provocator, dar abtinandu-ma cu greu sa nu-l sarut.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Shiba-san Vin Aug 21, 2009 4:00 pm

Uruha a ranjit, ceea ce mi-a dat siguranta. M-a lasat sa ii mangai abdomenul, apoi sa ii mangai tot corpul. M-am apropiat de el si i-am sarutat usor buzele. Ah, ce buze!... I-am luat cartile din mana si i le-am pus pe masuta. L-am impins usor pe spate, eu intinzandu-ma peste el, continuand sa il sarut si mangaindu-i corpul.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Anette Sam Aug 22, 2009 3:43 am

Am intrat in bloc uda leoarca. Hainele stateau lipite de corpul meu si in acelasi timp ma strangeau. Am mers la mine in apartamnet, apoi m-am schimbat si mi-am avzut de treaba, am iesit pe hol vazand ca aveam vecini noi. Speram sa nu deranjez pe acel cineva asa ca am batut incept in usa.
Anette
Anette
New kid in town
New kid in town

Taur Numarul mesajelor : 96
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Uruha Sam Aug 22, 2009 4:59 am

Shiba imi mangaia corpul. Isi misca usor mainile pe corpul meu ceea ce-mi dadea fiori. Fiori de placere. Si-a apropiat buzele de ale mele pentru un sarut. Mi-a luat cartile din mana si le-a pus pe masuta. M-a impins usor pe spate si s-a intins peste mine continuand sa ma sarute si sa-mi mangaie corpul. Toate mangaierile lui ineceapu sa ma excite.
La un moment dat am azuit cateva batai in usa. Am capatat o fata serioasa.
-Shiba...a batut cineva la usa?
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Shiba-san Sam Aug 22, 2009 5:08 am

Cineva batuse la usa, dar nu voiam sa fim intrerupti, asa ca i-am impins din nou capul si am continuat sa il sarut.
-Nu, n-a batut nimeni, i-am spus.
Apoi am coborat mai jos, am inceput sa ii sarut gatul, coborand din ce in ce mai jos. Oricine ar fi fost la usa trebuia sa astepte. Putea fi si presedintele. Uruha era al meu in acel moment si nu voiam sa ma opresc.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Anette Sam Aug 22, 2009 5:38 am

Am vazut ca nu raspunde nimeni, ma gandeam ca nu e acasa, sau avea treaba ":> mda...al ce-mi zbura mie mintea...sigur ca nu era acasa...m-am tretras la mine in apartament asteptand pana mai tarziu. probabil ca avea sa ajunga acasa mai tarziu.
Anette
Anette
New kid in town
New kid in town

Taur Numarul mesajelor : 96
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Uruha Sam Aug 22, 2009 6:35 am

-Nu, n-a batut nimeni, mi-a spus. Am dat din umeri si nu m-am mai gandit la asta. Shiba m-a sarutat pe buze, apoi a coborat pe gat. Gatul era una din cele mai sensibile zone ale mele care ma excitau foarte tare. De la gat a coborat tot mai jos. Am inchis din nou ochii si m-am lasat purtat de val.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Shiba-san Sam Aug 22, 2009 6:42 am

Uruha respira greu si puteam vedea asta la abdomenul lui. Puteam vedea cat de mult ii placea. Ii sarutam sfarcurile trecandu-mi limba peste ele, apoi am coborat mai jos, incepand sa ii sarut abdomenul. Intre timp ma intrebam daca voiam sa o duc pana la capa. Eu incepusem, dar el nu ma oprea si ma intrebam daca o va face. Aveam doua variante: ori ma opream atunci, ori continuam si o duceam pana la bun sfarsit. Era prima data cand ne intalnisem. Nu voiam o aventura, asa ca m-am oprit din sarutat, m-am oprit din atingeri, din tot. Mi-am ridicat capul si ma uitam la el. Mai vroia, dar eu m-am ridicat de pe el, apoi m-am aplecat si i-am intins mana.
-Scuze... i-am spus rusinat. Imi pare rau, serios, m-a luat valul rau de tot. Mai bine ne oprim...
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Uruha Sam Aug 22, 2009 8:22 am

Eram prea excitat ca sa ma opresc. Shiba era prea bun si nu aveam de agnd sa ratez ocazia.
-Scuze... Imi pare rau, serios, m-a luat valul rau de tot. Mai bine ne oprim...
"Nici gand!" mi-am zis. Cand a intins mana l-am tras spre mine apoi l-am sarutat. Nu m-am lasat pana n-am ajuns peste el. Continuam sa-l sarut si sa-i mangai coprul.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Shiba-san Sam Aug 22, 2009 8:31 am

Eu ii intinsesem mana lui Uruha ca sa il ajut sa se ridice, dar el m-a tras inapoi pe covor si m-a rotit, iar astfel el staeta peste mine. Am inceput sa ma sarute si sa imi mangaie corpul. Ma gandeam ca era prea repede, doar ce ne cunoscusem. Nu ca m-ar fi deranjat, doar ca eu l-as fi vrut ca iubit, nu ca o aventura. I-am impins putin capul si m-am uitat in ochii lui.
-Uruha... nu vreau o aventura, i-am spus.
In mod normal nu as fi ratat ocazia, dar imi placea prea mult de el ca totul sa se termine intre noi dupa o ora.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Uruha Sam Aug 22, 2009 9:02 am

Mi-a impins putin capul si s-a uitat in ochii mei.
-Uruha... nu vreau o aventura, mi-a spus serios.
Am ranjit si m-am uitat la el. Nici eu nu-l vroiam ca pe o aventura. Il vroiam si ca iubit pentru ca ma simteam complet atras de el.
-Shiba, nu e o aventura, i-am spus zambind, apoi am continuat sa-l sarut. Mi-am bagat limba la el si in gura si am descoperit ca avea pierce in limba. Cat imi placea asta. I-am desfacut patalonii si mi-am bagat mana, fara nicio ezitare, in chilorii lui masandu-i penisul.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Shiba-san Sam Aug 22, 2009 9:35 am

Mi-a spus ca nu era o aventura. M-am intrebat ce era de fapt, daca nu o aventura. Tipul abia ma cunoscuse si voia sa fie cu mine? Asa eram si eu, doar ca era prea mare coincidenta. Oricum, nu m-am gandit la asta prea mult timp pentru ca imediat si-a bagat limba in gura mea. I-am raspuns la sarut, nu ma puteam abtine. Apoi, brusc, mii de fiori mi-au strabatut corpul si m-au facut sa strig un "ah" de placere si sa strang din pleoape. Uruha isi strecurase mana prin boxerii mei si imi masa penisul. Mi-am indoit genunchii, el stand intins peste mine intre picioarele mele.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Welcome to my new apartament Empty Re: Welcome to my new apartament

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 4 1, 2, 3, 4  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum