Life Style
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hyori's apartament

5 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Hyori's apartament Empty Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Mier Aug 26, 2009 6:48 am

Muzica era la maxim, ca de obicei..iar eu dansam prin camera. Stiam ca era prima mea zi si nu trebuia sa fac mult zgomot..dar..unele obiceiuri nu se pot uita asa unor.Singurul lucru care putea sa imi strice fericirea era sa aud usa batand..si sa primesc reclamatii.
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Mier Aug 26, 2009 6:53 am

Am intrat alergand in camera stiind ca va veni Hyori,prietena mea cea mai buna.Am imbratisat-o si am oprit muzica.
-Ip...Mami ce dor mi-o fost de tineeee .Am tipat extaziata.Eram asa bucuroasa ca se mutase in cartierul asta...
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Mier Aug 26, 2009 7:03 am

Frica mea ce adeverise..numai ca nu erau vecinii era Ai..imi oprise si muzica si se apre ca acum vroia sa imi infunde urechea
-Bebe..stiu ca tia fost dor de mine dar nu trebuie sa ma lasi usurda! si-am spus eu razand dupa care am imbratisat-o
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Mier Aug 26, 2009 7:10 am

-HUIDU HOO MAI SURDAZA!!!!Am tipat incepand sa rad
-Daca vreau sa te asurzesc,o fac asa
M-am oprit si m-am dus la frigider.Parca eram la mine acasa,n-aveam nicio treaba:
-Ceva de inecat n-ai p'aici?
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Mier Aug 26, 2009 7:16 am

Am inceput sa rad...stiam ca daca ii spun inca o data ca ma lasa surda o sa inceapa si mai tare sa vorbeasca...daca nu venisera vecinii cand era muzica la maxim acum sigur veneau.
-Vad te te simti foarte bine! am spus eu zambind
Se simtea ca la ea acasa..acest lucru nu ma deranja din contra ma facea sa ma simt si eu relaxata..
-Nu stiu..vezi si tu ce este prin frigider..!
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Mier Aug 26, 2009 7:22 am

Am vazut frisca si mi-a trecut prin cap o idee :
-Mwahahahaa Am ras diabolic
-Mami,ia vino oleaca pan' la mine! Am zis asteptand cu frisca in mana langa usa cu ideea ca sa o murdaresc de frisca.Am inceput sa bat din picior vazand ca nu vine:
-Vino ma!Sau deja ai asurzit?Mai surdaza,vino-ncoa'!Incepusem deja sa ma distrez .Pana a venit ea am inceput sa'i manac toate capsunile din frigider.Am baut bere...Apoi i-am auzit pasii.M-am dus repede langa usa cu frisca si asteptam sa intre
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Mier Aug 26, 2009 7:36 am

Insista mult sa vin in bucatarie, poate prea mult.Dupa cum o stiam eu pe ea sigur avea de gand sa faca ceva..si nu foarte bun..asta daca nu deja facuse ceva..M-am indreptat spre bucatarie vorbind in acelasi timp
-Vin putina rabdare.! Rabdare..era ceva ce nu prea vedeam la ea..cel putin nu cu mine..pe deasupra iar ma facuse surda.
M-am indreptat cu pasi hotarati si grabiti spre bucatarie..stateam in fata usii uitandu-ma in stanga si in dreapa dupa ea.
-Acum unde te-ai bagat aa? Iesi afara!!
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Mier Aug 26, 2009 7:40 am

Am iesit de dupa usa cu frisca si am facut-o numai frisca pe haine si pe fata apoi am inceput sa rad de privirea ei caraghioasa:
-Aaa...sa stii ca iti sta bine in alb Am zis tavalindu-ma pe jos de ras
-Apropo ti-am mancat toate capsunile si am baut bere sper ca nu te superi...adica nu te superi ca altfel ma desmostenesc si ramai fara bebe!!Am zis razand
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Mier Aug 26, 2009 7:56 am

Am facuse de frisca din cap pana'n picioare...si nu aveam de gand la las lucrurile asa pe deasupra mai bause si bere...imi mancase capsunile iar de capsunile mele nu se atinge nimeni.
-Imi sta bine in alb aa? Lasa ca vezi tu cat de bine o sa iti sta si tie nu numai mie.
M-am apropiat de ea si am imbratisat-o facand-o si pe ea de frisca
-Nu e nevoie sa te dezmostenesti..acum suntem chit! am spus eu razand...nu se schimbase deloc
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Mier Aug 26, 2009 8:30 am

-Ah la naiba!Acum'a hai prin oras asa!!! Am zis razand
Ma distrasem cu ea.Si imi placea.Nu ne mai distrasem de mult asa.
-Love you maa!!!Am strigat razand
-Muzica aia ce'are de nu canta?Ai oprito tu nu?
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Mier Aug 26, 2009 8:49 am

Imi venea sa-mi dau una in cap...uitase ca ea aoprit muzica cand a intrat in camera
-Daca esti asa de hotarata iesi tu asa prin oras eu una nu ies! Incepuse sa strige tare ca ma iubeste ceea ce ma facut sa rad
-Stiu ca ma iubesti dar nu trebuie sa stie tot blocul! am spus eu razand..-Vrei sa vina vecinii peste noi?? Iar in legatura cu muzica nu eu am oprit-o tu ai oprit-o cand ai intrat in camera..iti amintesti??
Am iesit din bucatarie indreptandu-ma spre camera unde m-am aruncat in canapea..asteptand-o pe Ai sa vina
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Mier Aug 26, 2009 8:56 am

Am inceput sa rad incepand sa ma invart ca disperata apoi am mai luat o gura de bere si o jumate' de capsuna care imi ramase
-Poate cred vecinii altceva!Si cum adica io am oprit-o?Tu ai oprit-o ...te'am vazut!!Inainte sa vii in bucatarie la frisca...Yummy...Apropo,hai sa dansam pe nimic...Am zis zambind
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Mier Aug 26, 2009 9:10 am

Mi-am dat o palma in cap. ramasese la fel de aiuritasi dadea mereu vina pe mine chiar daca nu eu eram de vina... acum vroia sa danseze fara muzica? Ma intrebam ce vor crede vecinii daca intrau un camera si ne-ar fi vazut.
-Iti spun eu ce vor crede ca am innebunit sau ca suntem bisexuale! am spus eu abtinandu-ma sa nu rad. Iar in legatura cu muzica tu ai oprit-o nu eu...deja ai uitat?
Asta ma ducea cu gandul ca ar putea fi indragostita..sau nu??
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Mier Aug 26, 2009 9:15 am

-Tra lalala...de ce te lovesti?Io trebuia sa te bat nu tu...Aaa si tu ai oprito....asa ca nu mai atata...Tralalala...danseaza ma!Am zis razand
-Aa si nu suntem bisexuale ca zic io ca nu suntem.....Noi nebune suntem oricum...deci daca devenim oleaca mai mult nu e nicio problema.Io te iubesc asa cum esti .Ma mami,da da ma drumu la muzica aia ca de gand ma rog de tine....o trecut secolu 23...
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Mier Aug 26, 2009 9:26 am

Mi-am pus capul in palme...nu puteam sa o conving ca ea a oprit muzica..era tare incapatanata. Imi trecuse prin cap sa o ud..dar tot eu trebuia sa sterg pe jos asa ca m-am razgandit.
-Asta asa e nimeni nu e mai nebun ca noi..si daca vrei muzica dute sa dai drumul tu..sau mai bine lasa nu te duce ca poate faci vreo boacana si o dai la maxim ca sa vina vecinii.
M-am indreptat spre ea si am inceput sa o gadil
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Shiba-san Mier Aug 26, 2009 9:31 am

Citeam o carte. Eram foarte concentrat asupra ei, imi imaginam intamplarile, dar imediat am inceput sa aud zgomote si tipete. Nu imi putea da seama din ce parte, asa ca, asa cum eram, la bustul gol si cu niste blugi, am iesit pe hol sa vad de unde naiba veneau zgomotele alea. Parca s-ar fi jucat niste copii mici. Am urcat scarile si am descoperit usa din spatele careia se auzeau zgomotele. Am batut.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Mier Aug 26, 2009 9:43 am

Am lasat-o in pace cand am auzit ca bate cineva la usa..deja ma gandeam ce scuza sa inventez..dar stiam deja sa o trimit pe Ai sa deschida..poate asa credeau vecinii ca este camera ei iar eu scapam cu viata erra buna idea..dar se va duce?? Nu ma costa nimic sa o intreb...dar nu lasa
M-am indreptat spre usa deschizand-o..
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Shiba-san Mier Aug 26, 2009 9:45 am

Mi s-a deschis usa si am privit-o putin pe stapana casei, probabil.
-Puteti sa va distrati mai incet, va rog? Incerc si eu sa citesc, i-am spus pe un ton cu repros.
Nu parea copila, parea cam de varsta mea, poate putin mai mica. Ce naiba faceau acolo? Nu erau tipete ca si cand ar fi fost in mijlocului unui act sexual. Erau pur si simplu niste urlete dezordonate.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Mier Aug 26, 2009 9:53 am

In fata usii se afla un baiat..iar privirea mi-a fost atrasa de bustul lui..ce-i drept arata destul de bine in bustul gol.Mi-am revenit uitandu-ma la el.
-Scuze nu asta era intentia noastra..o sa ne distram mai incet de acum in colo..ai cuv..! Nu am mai continuat nu puteam sa-mi dau cuvantul pentru ca eram sigura ca Ai nu va fi de acord era destul de greu sa o fac sa inteleaga.
L-am mai privit inca o data pe baiat dupa care mi-am cerut din nou scuze.
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Shiba-san Mier Aug 26, 2009 10:01 am

Stiam eu de ce nu imi pusesem un tricou pe mine: pentru ca stiam ca aratam bine, iar vocile pareau de fete. Mai mult ca sigur, ma gandeam eu, aveau sa termine, doar pentru ca aratam bine.
-Nu-i nicio problema, dar sa nu se mai repete. Imi place cartea aia si chiar vreau sa o citesc, dar nu pot daca voi faceti atata galagie.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Mier Aug 26, 2009 10:05 am

Am inceput sa rad cand am auzit ce a spus eram convinsa ca nu ii va convine lui Ai cand ii voi spune sa va trebui sa facem liniste pentru a nu mai deranja vecinii.Mi-am calmat rasul..sau cel putin incercam sa il ascund
-Nu pot sa iti promit nimic..! vroiam sa ii spun pe nume dar nu imi spusese numele lui..cei drept nici eu pe al meu.
-Apropo eu sunt Hyori..!
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Shiba-san Mier Aug 26, 2009 10:09 am

Nu i-am raspuns la prezentare.
-Nu poti sa-mi promiti nimic? Eu zic sa vezi cum faci, nu-mi pasa, dar sa terminati odata cu galagia.
Apoi, dupa o pauza, am continuat:
-Shiba, i-am spus dand mana cu ea.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Uruha Mier Aug 26, 2009 10:13 am

Si eu care credeam c sunt singurul care face galagie infernala in tot blocul asta, mi-am spus in gand. Mergeam pe holul blocului in cautarea locului de unde vine galagia. Inainte sa ajung la etajul de mai jos am auzit, pe langa muzica, si niste voci. M-am aplecat peste balustrada pentur a vedea cine e/ NU vroiam sa deranjez asa ca n-am coborat, dar am fost dat de gol de un stranut.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Mier Aug 26, 2009 10:20 am

Era cam insistent sa incetam cu galagia.. si incepusem sa cred ca era dreptate era prima mea zi asa ca nu vroiam sa incep cu stangul.
-Incantata Shiba! i-am raspuns baiatului dupa cateva secunde. O sa ii spun sa inceteze..deci poti sa te duci sa termini cartea daca vrei sau poti ramane cu noi.
Asta era ceva nou pentru mine sa invit un baiat la mine in camera pe care abia il cunoscusem..era putin cam entusiasmata de el.
Auzisem un stranut..cautand cu privirea persoana respectiva dar nu reuseam sa vad
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de GDbraker Mier Aug 26, 2009 12:11 pm

Tocmai venisem de afara se auzea melodiile lui Hyori.. Oare se mutase vrun fan pe aici? Eram curios.. M-am indreptat spre sursa. Apoi am observat-o pe Hyori in pragul usii orbind cu un baiat ce parea ca voia sa citeasca.. M-am indreptat spre ei.
-Buna Hyori! Nu pot sa cred ca te gasesc aici..
Apoi mi-am indreptat atentia si spre baiatul din fata usii.
-Buna! Ji Yong! Si tu esti..?
GDbraker
GDbraker
New kid in town
New kid in town

Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 20/08/2009

Sus In jos

Hyori's apartament Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum