Life Style
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Padurea

3 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Padurea - Pagina 3 Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Uruha Dum Aug 30, 2009 5:34 am

Era o zi fooarte frumoasa si m-am decis sa ma plimb. Am intrat in padure si ma uitam de jur-imprejur. Erau foarte multi copaci, iar pasarile ciripeau. Am luat are in piept si am inchis ochii. Departe de oras si de zarva. Ma uitam dupa un loc potrivit pentru a canta si unde sa-mi vina insipartia. Am mai inaintat putin in padure. Am auzit niste voci si m-am oprit. Vocile semanau destul de bine cu alui Shiba si a lui Ai. M-am oprit dupa un copac si i-am vazut. Am ramas mut. Am ramas blocat ceva timp, dar am reusit sa ma intorc si sa plec de acolo. Shiba urma sa si-o traga cu Ai. Ok... dar tocami cu Ai? Ai care era pbsedata de mine? Ah...si i-am ai si spus ca mai dulce decat o acadea. Mincinoasa! Am plecat rapid de acolo. NU as fi vrut sa ma vada. Eram al naibii de nervos, dar si gelos. Nu l-as fi impartit pe Shiba cu nimeni. M-am asezat langa un copac si am icneput sa cand, dar gandul imi zbura in alta parte. Recunosteam ca si eu il inselasemo data cu Ai, dar...
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Padurea - Pagina 3 Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Shiba-san Dum Aug 30, 2009 5:45 am

Nu ma asteptasem ca Ai sa se transforme intr-o pisica salbatica. Ce pot sa spun, aparentele pot insela. Am inceput sa ii sarut sanii, coborand din ce in ce mai jos. La un moment dat, am auzit ceva sunete, semanand cu muzica, dar nu le-am bagat in seama si am continuat sa ii sarut corpul lui Ai, in timp ce ii scoteam fusta si boxerii.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum