Life Style
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Padurea

3 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Padurea Empty Padurea

Mesaj Scris de Shiba-san Mier Aug 26, 2009 2:35 pm

In apropiere se afla o padurice, nu foarte deasa. M-am gandit sa vad ce-i de capul ei, Mi-am luat si chitara cu mine si aparatul de fotografiat. Eram sigur ca voi vedea niste peisaje superbe acolo. Ajuns intre copaci, m-am asezat pe iarba, mi-am scos chitara din husa si am inceput sa cant.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Ai Otsuka Mier Aug 26, 2009 2:43 pm

Ma plimbasem prin padure un loc unde ma relaxam de obicei.Carnetelul cu melodii nu lipsea din geanta,la un moment dat l-am vazut pe Shiba:
-Buna!Am zis indiferenta.''Coincidenta naibii ca tot de el dau...''Nu stiu cum faceam ca numa' de el dadeam...Deja am inceput sa ma obisnuiesc cu el...
-Tu ce cauti aici?
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Shiba-san Mier Aug 26, 2009 3:01 pm

Am auzit cativa pasi, dar nu i-am bagat in seama. Apoi vocea lui Ai m-a facut sa ma opresc.
-Ce caut aici? Cant, dupa cum se vede. Stai jos.
Voiamsa ma port cat mai frumos cu Ai. Nu imi placea sa fiu dusman cu cineva, sa ma cer cu cineva, asa ca am invitat-o sa stea jos, sa ma asculte cantand o perioada, iar apoi sa vorbim ca doi oameni civilizati, daca asta era posibil pentru ea.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Ai Otsuka Mier Aug 26, 2009 3:07 pm

-Ehh..bine.Si ce zici sa compunem o melodie impreuna?Am zis asezandu-ma langa baiat.Nu stiu ce se intamplase cu mine dar am inceput sa ma comport mai frumos.Poate din cauza ca nu era Uruha prin preajma.
-S-au vrei sa te ascult si sa imi zic parerea?
In ziua aia era divers.Parca mai dragut,dar nu ii dadusem importanta.''Cam infricosator p'aci.''Mi-am zis uitandu-ma prin jur
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Shiba-san Mier Aug 26, 2009 3:12 pm

-Sa conpunem o melodie acum? Pai asta dureaza. Mai bine asculta-ma si spune-ti parerea.
Am inceput sa cant ceva, da rnu am terminat melodia pentru ca m-am uitat intrebator la Ai.
-Ce spui? E okay? Mie mi se pare ca ceva scartaie, dar nu stiu ce. Cred ca La majorul ar trebui inlocuit cu un Sol diez minor, dar iarasi nu suna bine in alta parte. Sau poate bataia e de vina? Ce zici?
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Ai Otsuka Mier Aug 26, 2009 3:37 pm

-Nu,e bine cum e...Auzi da stii ceva....nu stiu cum sa'ti zic dar...poti sa-l lasi o data in pace pe Uruha?Am zis nervoasa
Ce dracu...deja mi se urcase la creier.Dar si io o cautam ca acum vroiam sa'l fac sa se enerveze.Dar vroiam sa-l lase si sa'si gaseasca pe altcineva.Nu'mi trecuse prin cap sa ma combin cu Uruha imediat ce se desparteau ei 2...dar vroiam sa nu'i vad impreuna.Era mult mai bine daca in locul lui Shiba era o fata.
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Shiba-san Joi Aug 27, 2009 4:32 am

Mi-am dat ochii peste cap.
-Iar incepi? Eu il las in pace, uite. Daca lui ii place de mine si ma alege pe mine, e vina mea?
Deja devenea stresanta si chiar incepea sa ma enerveze. Parca Uruha ar fi fost singurul tio de pe planeta.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 9:48 am

Daca tot incepusem sa'l enervez,hai s-o duc pan' la capat.Am inceput sa ma gandesc la tot felul de prostii ca sa-l enervez si mai tare,sa'l scot din pepeni.
-Ba da,e vina ta,clar?Am zis abtinandu-ma sa nu rad .Nu era vina lui,dar macar asa il puteam enerva.Imi placea sa'l vad enervandu-se mai ales cand tipa la mine.Ma facea sa rad...Aveam curaj nu gluma ca sa ma iau de el,nu'mi era frica sa patesc ceva.
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Shiba-san Joi Aug 27, 2009 11:15 am

Am inceput sa rad.
-Da, cum sa nu?...
N-am mai bagat-o in seama si am continuat sa cant. Chiar nu intelegeam ce era in neregula cu melodia. Mi se parea ca scartaie pur si simplu. Incepusem deja sa ma incrunt. Eram destul de nervos ca nu-mi iesea. Am pus chitara deoparte si m-am uitat la Ai.
-Tu ai chef de cearta? am intrebat-o cu repros.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 11:28 am

''Acu ii acu...''
-Da,am chef de cearta.Am zis chicotind.Habar n-aveam ce o sa'i zic mai incolo sau ce o sa fac.Dar chiar vroiam sa'l vad enervandu-se. ''Ce dracu ma apuca?Cred ca m-am tampit...Ah asa eram...in fine.Daca ma loveste sau ceva de gen a incurcat-o.Sa nu se puna cu mine!Eh...n-oi fi io batausa dar,zic si io ca sunt si apoi vad cum ma scot din incurcatura'' Am inceput sa ma uit la unghii vazand ca mi se luase oja ''Mama ei de oja...ca nu tine 2 saptamani deloc...'' M-am gandit incruntandu-ma
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Shiba-san Joi Aug 27, 2009 11:41 am

Mi-am dat ochii peste cap. In mod normal as fi inceput sa rad, dar ma enervasem din cauza melodiei aleia care nu imi iesea.
-Nu mai fi asa copil. Te porti infantil.
Incerca sa ma enerveze intentionat sau ce? Ei bine, daca mai continua avea sa reuseasca si multa lume imi spunea ca sunt rau cand ma enervez. De aceea evitam sa ma enervez.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 11:57 am

Am facut o fata de caprioara impuscata
-Nu's copil si nu ma port infantil,da?Raule...
Nu imi placea cand zicea ca is copil...Dar cred ca ma comportasem ca un copil mic de 5 ani.Si din cauza ca Hyori ma rasfatase si ma prosteam cu tot felu de chestii de copii mici.
-Apropo,te'ai enervat cumva?Aaa si lasa-l naibii pe Uruha...nu conteaza ca el te-a ales pe tine...zii ca te-ai plictisit de el sau ceva de gen ''Haha...mai am oleaca si ma prapadesc''
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Shiba-san Joi Aug 27, 2009 12:02 pm

-Nu conteaza ca m-a ales pe mine? Atunci de ce ma tot bati la cap cu asta?
M-am uitat mai atent la Ai, nu stiu de ce. Poate din cauza obsesiei mele sexuale.
-Dragut tricou, i-am spus.
Evident ma holbam la decolteul ei ca sa vad cat mai mult din corp. Apoi mi-am indreptat privirea spre fata ei.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 12:25 pm

-Da,mersi.Am zis facand ochii mari ''Ce naiba are?De cand a inceput cu complimentele?''Eram imbracata intr-o fusta scurta,un tricou destul de decoltat si cu cizme inalte cu toc
Stiam ca aratam saxy maxy.Mi se mai spuse.Dar na' ce sa fac?Nu puteam ascunde asta.
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Shiba-san Joi Aug 27, 2009 1:39 pm

Ai a parut uimita de complimentul meu. Mare lucru! De parca cine stie ce ii spusesem.
-Nu ma crezi?
Am ranjit privind in decolteul ei. Aproape ca imi venea sa ii apuc sanii, dar m-am abtinut. Mi-am intors privirea in alta parte.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 1:49 pm

-Si,la ce te uiti?Am zis observandu-l.Parca se uita direct la decolteul meu.Nu bagasem de seama,mi-era indiferent.Atata timp cat e cu Uruha nu putea face nimic asa ca stateam linistita
-Pai auzi tu mai dragule...da'ti parul ala din ochi ca ma enervezi...''De parca io nu-l am in ochi...dar hai fie...'' M-am ridicat in picioare incepand sa ma plimb inainte-inapoi.Asteptam sa se enerveze ce crezi?
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Shiba-san Joi Aug 27, 2009 2:09 pm

-La ce ma uit? La nimic.
Mda sigur. Ma holbam ca nesimtitul in decolteul ei. Cand s-a ridicat am input sa ma uit la picioarele ei. De jos de unde eram eu pareau lungi, dar stiam ca nu erau asa pe langa mine. Apoi m-am aplecat putin ca sa ii vad lenjeria pe sub fusta scurta. Da! Am vazut o particica din fundul ei. Faceam asta mai mult pentru ca ma enerva.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 2:31 pm

M-am intors la fix ca sa vad ce face Shiba.I-am ridicat capul cu varful piciorului:
-Ce faci ma?!?Te-ai tacanit?!?Acum unde te uitai?Sa aud..haide...si vreau si explicatii!!Am zis asezandu-ma in fata lui ''Acum nu mai are la ce se uita...buun...''
-Deci astept sa stii.Nu ma grabesc
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Shiba-san Joi Aug 27, 2009 2:35 pm

-Vrei sa iti spun? am intrebat-o ranjind. Ma uitam la sanii tai, apoi la fundul tau. Probleme?
Aveam chef sa fiu putin nesimtit si sa ma joc cu ea. Arata foarte bine si ma intrebam cum e in pat. Nu aveam pat la dispozitie, dar pe mine nu ma deranja.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 2:40 pm

M-am apropiat putin de el ca sa-i dau o palma peste fata si am inceput sa tip:
-Da logic ca sunt probleme!Vrei sa le insir pe toate?Ei bine n-am chef acum ca ti le insiram...''Nu'i posibil...ce nesimtit...'' .Se pare ca in loc sa se enerveze el,m-am enervat eu.
-Aaa si acum explicatia...de ce te uitai?
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Shiba-san Joi Aug 27, 2009 2:54 pm

-Pentru ca sunt tip. Tipii se uita. Pur si simplu.
Se enervase. Chiar aveam chef sa o tachinez putin. I-am apucat incheieturile si am impins-o spre iarba, asezand-o pe ea, iar eu punandu-ma peste ea. I-am lipit mainile de pamant si am ranjit.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 3:04 pm

M-a impins pe iarba si s-a asezat peste mine.Deja ma saturasem de el si am inceput sa ma zbat incepand sa tip.Un lucru era clar:Vroia sa ma violeze.Se vedea dupa fata lui de nesuferit
-Doar nu ai de gand sa....Am zis uitandu-ma in dreapta mea.Nu vroiam sa'i vad fata.Faceam crize mai tare daca-l priveam
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Shiba-san Joi Aug 27, 2009 3:12 pm

-Sa ce? continuam sa ranjesc.
Tipetele si zbaterile nu faceau decat sa imi sporeasca cheful. Ma provocau, ma excitau.
-Ah, nu poti sa tipi mai tare? am intrebat-o pe un ton excitat. Imi place!
Nu eram asa deocamdata, dar imi placea s-o tachinez.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 3:20 pm

-Ba da pot!!Am zis tipand mai tare si mai nervoasa
-Au cum adica iti place?Esti nesimtit daca iti place cand tip!Zau asa....Acum ca m-ai facut sa tip mai tare,da'mi naibii drumu' sa ma duc acasa.
Eram suparata,obosita si nervoasa.Daca vroia sa ma violeze urma sa il denunt la politie sau sa ma mut in alt oras sau sa-i fac lui vant...Deja incepusem sa ma gandesc la tot...
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Shiba-san Vin Aug 28, 2009 3:04 am

-Sunt nesimtit daca ma excit de la tipete? Daca asa e corpul meu, ce pot sa ii fac?
Ai era foarte tensionata, incerca sa se elibereze din stransoarea mea, dar nu putea, iar mie imi placea s-o tachinez. Avam chef sa o tachinez rau, sa ma joc cu ea. Imi placea sa ii vad reactiile.
-Cum sa iti dau drumul? Tu ai venit aici. Abia ce ai ajuns si deja vrei sa pleci? am intrebat-o ranjind.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Padurea Empty Re: Padurea

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum