Life Style
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hyori's apartament

5 participanți

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

In jos

Hyori's apartament - Pagina 3 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Joi Aug 27, 2009 2:44 pm

Am inceput s-a rad cand am auzit ce stiga Ai..tsunami?? doar de la cateva picaturi de apa si niste palme date usor..oare cum ar fi reactionat dar ii turnam totaa apa odata??
-Vad ca ti-ai revenit destul de repede..nu nu cred ca mai mergem sunt destul de obosita ..a si nu ma gandeam ca ai fi insarcinata nici prin cap nu mi-a trecut! am spus eu razand uitandu-ma apoi in sus
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 3 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 2:48 pm

-Prefacut-o!!Pun pariu ca la aia te-ai gandit!Aaa si mergem ca nu m-ai pus sa ma imbrac ca fraiera!!HAIDEEEE!!am zis tragand-o de mana pana la parter
-Asa,acum...urca sus si ia banii...Cati mai multi posibili!!Am zis razand
Eram al naibii de fericita pe exterior si pe interior eram foarte trista
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 3 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Joi Aug 27, 2009 2:59 pm

-Bine bine recunosc mi-a trecut si asta prin minte.dar nu te-am pus eu sa te imbraci..te-ai imbracat singura ! am spus eu razand
Urcasem sa iai banii dar nu am mai coborat inapoi. ma asezasem in pat..era asa moale iar eu asa obosita .Stiam ca Ai veni sus cand va vedea ca nu cobor..dar nu imi mai pasa vroiam sa dorm..si exact asta am si facut am adormit
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 3 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 3:12 pm

Am urcat nervoasa.Tocurile mele auzindu-se de la parter,calcam apasat ce'i drept...Am intrat usor in camera si am trantit usa ca sa se trezeasca si am tipat:
-CUTREMUUUUR!!!TREZIREA CU TOTII CA E CUTREMUR !!Am tipat razand
-Haide sa mergem 'tai Marie!Lasa somnu' ca mi-ai promis ca ma duci la magazin chiar daca e inchis!
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 3 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Joi Aug 27, 2009 3:31 pm

Am crezut ca innebunesc..Ai tocmai trantise usa apoi a tipat.Am deschis ochii pe jumatate dupa care mi-am dat o palma.
-Asa ceva nu e posibil Ai..eu numai pot de somn si tu vrei la magazin??Stiu ca ti-am promis ca ote duc la magazin..dar te rog lasa-ma sa dorm si eu o ora..apoi mergem.
Speram sa ma lase sa dorm si eu putin..stiam ca ii cer imposibilul dar dupa o noate nedormita aveam si eu nevoie de putin somn.
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 3 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 3:37 pm

-Bine!Am zis asezandu-ma langa ea adormind apoi m-am intors pe o parte si am dat-o jos din pat.Am adormit de-a binelea si mi-am adus aminte de magazin si m-am trezit sarind peste Hyori
-Heeeeeey trezirea!!!E ora sa pleca la magaziiiiiin!!!Am tipat
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 3 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Joi Aug 27, 2009 3:48 pm

Pentru un moment am crezut ca totul va fi bine..dar trebuia sa ma dea ea jos din pat apoi sa tipe ca trebuie sa plecam la magazin...io si ideile mele tampite..dece nu am tacut din gura..nu trebuia sa vorbesc.
-Nu merg nicaieri mi-e soommnnn intelege.. uite vezi ca in geanta mea sunt niste bani..daca tot vrei sa te duci la magazin iai si du-te cumparati ce vrei! am spus eu intorcandu-ma pe cealalta parte
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 3 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 4:00 pm

-Mergi cu mineee!!!!!Am tipat tragand-o de o mana dupa mine pana afara din apartament
-Asta e ca nu te tii de promisiuni!!!!Reaoo!!M-am suparat pe tine!Am zis intristandu-ma
Eram suparata de-a binelea.Si in exterior si in interior.Am inceput sa bat din picioare asteptand sa zica [,] ca ma duce la magazin
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 3 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Joi Aug 27, 2009 4:17 pm

Am oftat indelung stiam ca nu pot sa o conving si avea dreptate ii promisesem..da io si promisiunile mele idoate..nu aveam alta cale de scapare decat sa o duc la magazin.
-Bine bine merg.dar cand ne intoarcem ma lasi sa dorm da?? M-am ridicat din pat apoi am dus sa ma schimb dpa cateva minute apar si eu.
-Mergem? am intrebat-o eu luandu-mi geanta si iesind afara din apartament
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 3 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 4:22 pm

Pana a iesit ea am obosit si am zis aproape adormita:
-Nu mai mergem ca mi-e somn...Hai la culcare!Am zis chicotind.Am intrat in apartament si m-am asezat in patul ei si m-am culcat.Putea sa traga de mine cat vroia ca nu ma trezeam.Mai ales ca a fost o zi destul de incarcata.
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 3 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Joi Aug 27, 2009 4:27 pm

Nu imi venea sa cred ce aud..pana acum un moment tipa si baea din picioare ca vrea la magazin iar acum a adormit..pe deasupra imi mai trecuse si somnul asa ca m-am asezat pe fotoliu luandu-mi castile si ascultand muzica.
O priveam din cand in cand..parea asa de cuminte cand dormea..fata de cand era treaza atunci era o adevarata tornada.
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 3 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 4:40 pm

Ma mai trezeam din cand in cand si tipam prin somn:
-SuperAiOtsuka!!Si adormeam la loc...parca eram un copil mic ce il visam pe SuperMan dar eram eu bagata in costumul lui.Apoi am inceput sa plang prin somn si apoi sa rad.O faceam pe Hyori sa rada cu toanele mele
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 3 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Sam Aug 29, 2009 1:49 pm

"Imi retrag cuvintele se pare ca nici in somn nu sta linistita...acum se o visa?? Pe Superman?? aa gata stiu se crede Superman..se salveaza singura.." Deja imi facusem planuri despre ce ar putea sa viseze Ai...dar sa si planga apoi sa rada era deja prea mult..din ce cazuza putea ea sa planga? Am inceput sa rad.era amuzant sa o vad asa..parea un copil.
Am iesit pe terasa mi-am pus coatele pe balustrada sprijinindu-mi capul in palme si am inceput sa ma gandesc privind absenta cerul.
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 3 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de GDbraker Vin Sept 04, 2009 1:27 pm

Am stat ceva vreme si am observat toata actiunea.. Paream un gandac neobservat.. ba chiar inexistent.. Pana la urma m-am hotarat sa ma duc in apartamentul meu.. ce altceva mai asteptam pe aici?
-Io am plecat!
GDbraker
GDbraker
New kid in town
New kid in town

Numarul mesajelor : 64
Data de inscriere : 20/08/2009

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 3 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 3 Înapoi  1, 2, 3

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum