Life Style
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Hyori's apartament

5 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Mier Aug 26, 2009 1:03 pm

M-am indreptat inspre usa total ametita vazandu-l pe Shiba si pe Uruha:
-Uruhaa!!!Sal'tare!!Am zis extaziata.Pe fata mea se vedea ca eram moarta dupa el apoi l-am vazut si pe Shiba
-A...buna si tie!Si,te deranjeaza muzica?Adica,va deranjeaza...?
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Uruha Mier Aug 26, 2009 1:16 pm

M-am aplecat si mia tare peste balustrada si le-am facut cu mana. "Genialule! Trebuia sa stranuti!" mi-am zis in gand. M-am asezat pe scari si am oftat. Scarile erau destul de reci si imi prindeau bine. In apartamentul meu era destul de cald. Nu vroiam sa cobor pentru ca nu aveam chef de distractie.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Mier Aug 26, 2009 1:21 pm

Imi venise o idee.Ma gandeam sa o pun in aplicare asa ca...ce mai asteptam?
-Mami,io am plecat...vin mai incolo si mai cumpara capsuni si frisca.Am zis razand apoi am iesit din apartament urcand la Uruha
-Hey...de ce nu vii jos?Te rooog? Si nu accept refuzuri...''Zi da,zi da,zi da....mi-era dor de tine si acum ca te'am vazut...''
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Mier Aug 26, 2009 1:26 pm

Am tras aer in piept deja incepuse sa se aglomereze si cand ma gandeam ca totul a inceput de la galagia noastra ma lua durerea de cap.Eram prea prinsa in ganduri si nu l-am auzit pe Ji Yong..nu ma asteptam ca si el sa fie aici.
Ai parea entuziasmata de Uruha citisem asta pe fata ei.
-Se pare ca....! nici macar nu asteptat sa termin..fata asta o sa ma bage in pamant asta e clar. Imi pusesem in gand sa o urmaresc
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Mier Aug 26, 2009 1:33 pm

Am tipat de sus la Hyori sa nu vina sus ca o va pati mai rau decat cu frisca:
-Daca urci,te'ai fript!!Te pun la prajit pe aragaz si nu va mai tebui sa te duci la plaja destule secole ...Aa si nu uita de frisca si capsuni.Am zis razand
-Deci,unde ramasesem...Aaa...haide vino!!Te roog?
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Mier Aug 26, 2009 1:43 pm

Auzind-o cum tipa de sus si cum ameninta era destul de evident ca daca voi urca ma va arunca de la etaj. Am iesit pe hol asezandu-ma jos langa usa punandu-mi capul in palme si asteptand sa se intoarca Ai. As fi urcat da mi-am spus sa mai astept putin fusese o zi adica ce zi..mai bine spus cateva ore in care se intamplasera multe lucruri.
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Uruha Mier Aug 26, 2009 1:49 pm

Ai urcase pana la mine. Cand am vazut-o am tresarit. Ma intrebase daca vroiam sa cobor, dar chiar nu aveam niciun chef de distractie in acel moment.
-Ai..scuze, dar n-am chef de distractie. Sunt cam indispus si nu vreau sa va indispun si pe voi.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Mier Aug 26, 2009 1:55 pm

M-am intristat.Nu voiam sa plece si sa raman cu toti jos...Plus ca vroiam sa ii fac cunostinta cu Hyori
-Haide,macar 5 minute sa'ti fac cunostinta cu o prietena foarte buna''si nebuna''.Sigur va vrea sa te cunoasca.''Dar daca urma ca Hyori sa se dea la Uruha,cred ca o ingropam in frisca''
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Uruha Mier Aug 26, 2009 2:00 pm

-Nu.nu....N-am chef. Chiar nu aveam chef sa cobor. Stateam bine pe scari. Arata, ca un cersetor, dar putin imi pasa. Mi-am coatele pe scara de mai sus si mi-am lasat capul pe spate. Simteam cum parul atinse scarile si m-am strambat. "Trebuie sa fac dus urgent cand ajung acasa"
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Mier Aug 26, 2009 2:09 pm

Ma luase valul si ma saturasem sa tin secret un lucru important asa ca am zis cu voce tare:
-Stii,io te iubesc si nu vreau sa te pierd.Poate tu nu simti nimic pentru mine,dar cred ca ma voi simti mult mai bine dupa asta.Stiu,tu tii la Shiba.Nu mai suport!Nu inteleg,ce mai trebuie sa fac sa te am al meu?Am zis incepand sa plang apoi am alergat pe scari pana la parter oprindu-ma afara in ploaie plangand in continuare
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Uruha Mier Aug 26, 2009 2:13 pm

Ai mi-a marturisit ca ma iubeste. M-am uitat la ea si am ridicat o spranceana. Pana ajungi sa iubesti pe cineva iti trebuie timp sa cunosti acea persoana si chestii de genu. Apoi a inceput sa planga. Nu-mi placea sa vad fete plangand. Am incercat sa o calmez, dar a fugit.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Mier Aug 26, 2009 2:17 pm

Am fost trezita din visare de tipetele lui Ai..dupa care i-am auzit pasii pe scari. credeam ca se va oprii langa mine sar nu a fost asa a trecut fara sa ma observe iesind afara in ploaie.M-am ridicat si am fugit in graba dupa ea sa vad ce s-a intamplat" stiam eu ca nu trebuie sa o las singura" cand am ajuns afara Ai statea in ploaie si plangea
-Ai ce s-a intamplat sus??
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Mier Aug 26, 2009 2:23 pm

-Nimic,nimic...am zis stergandu-mi lacrimile.Nu avea rost sa'i zic si ei.Oricum dupa ce ii voi zice sigur imi va da 2 palme...Asa ca,nu vroiam sa ma risc
-Nu are rost,nu s-a intamplat nimic.E doar o chestiune de timp.Imi va trece peste ceva timp...nu prea repede,dar va trece...Mi se pare nasoala viata...cine a mai inventat-o?Aaa stiu...nu'mi zi...
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Joi Aug 27, 2009 12:48 pm

Ii vazusem lacrimile ceva sigur se intamplase..degeaba incerca sa nege.Dar de ce nu vroia sa imi spuna?? poate credea ca ii voi da palme cum mai facusem si altadata.
-Stii...va fi mult mai bine daca imi spui mie decat sa tii in tine totul..poate te ajut..aaa si in legatura cu viata..nu cred ca mai ai nevoie si de morala din partea mea..iar daca nu imi spui de vei trezi cu niste palme!
Incercam sa o conving sa spuna iar dupa amenintarea cu palmele eram sigura ca o sa-mi spuna..dar vroiam sa ii mai proun ceva
-Uite daca imi spui o sa merg cu tine la magazin sa cumperi ce vrei tu inclusiv capsuni si frica iar totul platesc eu..e bine??
"Bine pe naiba ..o sa ma lasa fara un ban..in plus..oare e bine s-a o mai rasfat atat?" Asta numai conta acum vroiam doar sa o vad din nou fericita
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 12:58 pm

Am incercat sa schitez un zambet si am vrut sa'i zic ce se intamplase dar am renuntat si am schimbat subiectul.Cand am auzit ca ma duce la magazin si ca plateste ea,mi s-a urcat la cap si am inceput sa'i zic ce vreau:
-Vreau asa:
1.Rimel de la nu stiu ce firma ...50 de lei
2.Fundite cu Hello Kitty
3.Frisca...MULTAAAA
4.Capsuni...tot la fel de multe
5.O bratara de argint cu numele meu
6.Cereale ca le-am terminat
7.O rochie pentru club
Si cam atat.Ca si-asa platesti tu .Am zis razand
Am inceput sa ma simt mai bine.Pe exterior eram foarte fericita dar in interior parca a dat trenul peste mine.
-Aaa si vreau si palaria asta a ta!Am zis luandu-io din cap punandu-mi-o mie
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Joi Aug 27, 2009 1:14 pm

Ii venea sa ma omor..stiam ca era o idee proasta sa ii spun ca platesc eu totul..dar nu puteam sa dau inapoi.Parea sa se simta mai bine, insa puteam sa citesc in ochii ei sa nu este asa..era distrusa prin interior.Oricat ar fi incercat ea sa disimuleze pe mine nu ma putea minti o cunosteam mai bine decat oricine..dar lista aia..simteam ca nu se mai termina..am tras aer in piept si am inceput sa o cert.
-Ok..si tu chiar crezi sa ma poti minti pe mine?? Nu...nu te cred ca te simti mai bine..ti s-a urcat la cap plimbarea la magazin si eviti subiectul...nu am vrut sa iti fac morala dar na..asta e acum o sa ai parte de morala! Stiam ca nu ii va placea asta da nu aveam ce s-a fac..trebuia sa o fac sa imi spuna
-E vina mea ca te-am rasfatat atat de cate ori erai trista..dar rau am facut...nu mergi la magazin si nu iti iau nimc pana nu imi spui adevarul..si da-mi inapoi palaria.!
Am spus eu tipand apoi mi-am luat palaria inapoi..nu imi statea in fire sa tip la ea sau sa o cert simteam cum ma cert pe mine, dar nu vroiam sa mai fac aceleasi greseli
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 1:21 pm

M-am intristat mai tare apoi am tipat si eu la randul meu
-Nu vreau sa iti spun si gata!Ori mergi cu mine,ori nu!Nu esti obligata cum nici eu nu sunt obligata sa'ti spun ce am patit!Am tipat plecand de langa ea plangand ''M-am saturat de tot!Scuze Hyori,nu vroiam sa tip la tine...dar daca ma enervezi ca esti curioasa...na ca ti-am facut-o!Si acum cine mai imi cumpara toata lista?''M-am intors inapoi
-Bine,iti zic pe drum da numa' duma la magazin!
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Joi Aug 27, 2009 1:31 pm

Incepuse sa tipe..iar pe mine m-a apucat rasul nu credeam ca va tipa la mine..se indepartase de mine dar stiam ca se va intoarce inapoi ..oferta era foarte tentanta pentru ea..dar nu vroiam sa cedez..nu aveam nicio garantie ca imi va spune.Sa risc??
-Bine te duc la magazin! Dar cu o conditie! Prima data cand puneam conditii si nu avea sa fie una usoara."Nu pot sa cred ca nu isi da seama ca vreau sa o ajut!"
-Hmm...mergem inapoi in camera sa ma schimb ca sunt uda si asta numai din cauza ta..asa ca o sa imi povesteti in timp ce urcam! Daca nu spui..nu primesti nimci..in plus am un cadou pentru tine sus...deci ce spui?
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 1:37 pm

Am tipat ca disperata
-YEEEE....parca am 2 ani stiu.Dar si tu la fel ca doar suntem o familie...Eh bine na...tu ai 5.Si,ce vrei sa afli?Ca il iubesc pe Uruha si el tine la Shiba?Asta vrei sa stii?Am zis serioasa
-Eh trece...ti-am zis.Acum cadoul te rog!
Urcam alergand apoi am intrat in camera cautand cadoul ''La dracu...nu'l gasesc''
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Joi Aug 27, 2009 1:48 pm

Imi spusese totul forte repede dar am reusit sa inteleg ce se petrecuse..o luase la fuga pe scari ca sa caute cadoul bineinteles..dar stiam ca nu il va gasi nici daca se da cu capul de pereti.
Am intrat in camera iar cand am vazut-o pe Ai cautand disperata cadoul am inceput sa rad.
-Cauti cumva asta??am intrebat-o eu intinzandu-i cadoul..stiam ca isi dorea o palarie ca a mea asa ca isi luasem una plus o rochie sexy.
-Si din cauza asta erai tu trista? am spus eu in timp ce imi cautam haine ca sa ma schimb
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 1:57 pm

-YEEE esti ce'a mai buna!!Am zis imbratisand-o.Era ceea ce mi-am dorit.O iubeam enorm
-Sa fiu trista din ce cauza?Am zis imbracandu-ma cu rochia la un moment dat nu mai puteam trage fermoarul.
-Unpic de ajutor aici?Si nu zi ca m-am ingrasat ca ma intristez iar!
Imi placea sa stau cu ea.Era my BFF.Nu ne certasem niciodata si nici nu vroiam sa ne certam
-Love you maa!!Am tipat in urechea ei si am inceput sa rad
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Joi Aug 27, 2009 2:10 pm

Stiam ca ii va placea cadoul..dar sa tie si i urechea mea. si sa o mai aauda iar vecinii era prea mult.Parca ii auzeam batand iar la usa si spunand ca faceam galagie mare
-Fie de ajut dar numai tipa..pentru ca o sa ma lasi surda si or sa se intoarca vecinii iar..iar de ingrasat nu te-ai ingrasat! a spus eu ridicandu-i fermoarul
Eram fercita ca o facusem macar pentru cateva minute sa uite de Uruha.M-a, schimbat de hainele ude in ceva lejer si m-am asezat pe canapea
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 2:17 pm

-Aaa da bine ca ne-am schimbat ca daca iesim acum afara nu ne ploua sigur.Ca avem haine noi si...
Nu am mai apucat sa zic ceva ca am cazut pe jos ca si cum as lesina.Ceva mi se intamplase dar nu imi dadusem seama ce.Cred ca Hyori se va ingrijora pentru mine...sau nu?Eh ce zic...E doar my BFF trebuie sa se ingrijoreze...
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Hyori Lee Joi Aug 27, 2009 2:30 pm

Nici bine nu m-a asezat pe canapea...si a trebuit sa ma ridc iar.Ai lesinase..sau asa parea incepusem sa ma ingrijorez nimeni nu lesina fara motiv..sau ar fi fost un motiv cu o explicatie logica..dar nu nu avea cum sa fie asta...Ai nu putea sa fie.nici un vroiam sa ma gandesc.
M-am dus la bucatarie de unde am luat un pahar cu apa apoi am venit sa o stropesc cu ea pe fata dandui si cateva palme nu foarte tari pete fata sperand ca asta o va trezi.
Hyori Lee
Hyori Lee
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 34
Data de inscriere : 25/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 2:34 pm

M-am trezit cu greu si am inceput sa tip si sa ma uit prin camera:
-TSUNAMI!!FUGITI!!TSUNAMI!! Am tipat apoi m-am uitat mai bine prin camera
-Aaa...si erai doar tu...si parca mergeam undeva,nu?Am zis ridicandu-ma
-Si daca [,] crezi ca sunt insarcinata,ca de obicei te inseli sa stii pentru ca nu sunt si nu voi fi...sau cel putin asa cred
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Hyori's apartament - Pagina 2 Empty Re: Hyori's apartament

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum