Life Style
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

New morning

2 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Shiba-san Lun Aug 24, 2009 3:01 pm

Continuam sa ii sarut gatul, fara sa iau in considerare rugamintile ei. I-am mutat mana dreapta alaturi de cealalta, tinandu-le pe amandoua doar cu mana mea stanga. Cu mana dreapta am inceput s aii mangai corpul, incepand cu mijlocul, iar apoi din ce in ce mai sus, dar fara sa ii ating sanii. Am vrut sa ii inchid odata gura, asa ca mi-am lipit buzele de ale ei.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Autumn Elizabeth Lun Aug 24, 2009 3:05 pm

Am tacut, neperimtandu-i sa-mi atinga nimic mai mult decat doua bucati reci de carne
"Cat eu stau incordata.." mi-am dat seama de ceva ranjind
-Stii ca aroganta a distrus mai multe persoane nu? Am inceput sa-mi relaxez corpul, incet...mainile aluencandu-mi printre degetele lui
"Asa una" i-am prins mana de pe corp
-Da-mi drumul, nu am de gand sa pierd tot ce mai am! II vorbeam urat deschizandu-mi ochii: reci, taiosi, umezi, cu o tenta de ura si furie in ei
Autumn Elizabeth
Autumn Elizabeth
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe scaunul mai mult sau mai putin confortabil

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Shiba-san Mar Aug 25, 2009 6:20 am

Privirea lui Liz m-a speriat, dar nu aveam de gand sa ma las intimidat de ea, asa ca i-am apucat din nou incheieturile mainilor, am tras-o spre mine, aopi am impins-o spre pat, am trantit-o in el si m-am pus peste ea, itnre picioarele ei. De ce faceam asta? Nu stiu. Poate pentru ca mi se paruse ca Liz ma provoca. Nici nu stiam daca voiam sau nu sa o duc la capat. Si atunci ce s-ar fi intamplat? Ar fi insemant ca am violat-o. Nu, nu aveam de gand sa ii fac asta. Ma gandeam ca aveam sa ma opresc daca s-ar fi ajuns intr-o situatie nasoala. Mi-am strecurat mana pe sub bluza ei, mangaindu-i abdomenul si am continuat sa ii sarut gatul, tinandu-i incheieturile cu cealalta mana.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Autumn Elizabeth Mar Aug 25, 2009 8:11 am

Pasiva. Mi-am dat seama ca nu ma mai interesa ce s-ar putea intampla. Gatul se lasase p eo parte si privirea mi se tulbura mai mult. O simteam, ma ardeau ochii de cata ura si furie puteau exprima. Dar nu ma mai interesa, nu mai conta oricum
Autumn Elizabeth
Autumn Elizabeth
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe scaunul mai mult sau mai putin confortabil

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Shiba-san Mar Aug 25, 2009 9:36 am

Liz se oprise din tipat. Isi lasase gatul pe o parte. Ma lasa sa o sarut, ceea ce m-a facut sa ma opresc. Am privit-o cateva clipe. Privea in gol, era calma. Cedase? Sau poate folosea psihologia inversa? Am privit-o asa cateva clipe, apoi m-am lipit buzele de ale ei, sarutandu-i-le. mana imi obosise, dar linistealui Liz mi-a dat siguranta ca nu se va mai zbate, asa ca i-am dat drumul la incheieturi, continuand sa o sarut.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Autumn Elizabeth Mar Aug 25, 2009 9:39 am

Nu-i raspundeam la nici o miscare, desii pielea mi se incalzise mai mult decat ar fi fost nevoie, eram atat de furioasa pe el incat pur si simplu am ramas privind in gol si-asteptand sa inchee si sa plece. Nu mai conta nimic in acel moment. Ma concentram pe acordurile de pian venite din camera mea
Autumn Elizabeth
Autumn Elizabeth
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe scaunul mai mult sau mai putin confortabil

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Shiba-san Mar Aug 25, 2009 9:53 am

Liz nu-mi raspundea la nicio miscare, la nimic. Asta ma facea sa renunt. Am stat asa deasupra ei, privind-o ceva timp. Parea total absenta, parea ca nici nu se afla acolo. Voiam sa coopereze. M-am dat mai in spate si am privit-o asa cum era, lungita pe canapea. Am inceput sa ii sarut abdomenul, urcand din ce in ce mai sus in timp ce ii desfaceamcamasa. I-am desfacut-o de tot, am inceput sa ii sarut pieptul, iar apoi am inceput sa ii masez sanii.


Ultima editare efectuata de catre Shiba-san in Mar Aug 25, 2009 10:01 am, editata de 1 ori
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Autumn Elizabeth Mar Aug 25, 2009 9:57 am

Mi-am strans ochii mai degraba ca sa nu plang decat pentru ca imi placea
-Daca fac asta te cari din apartamentul meu? Il priveam searioasa, desii aveam un adevarat nod in gat. Nu-mi convenea situatia dar nici nu-mi doream sa-i infig o pila-n gat
Autumn Elizabeth
Autumn Elizabeth
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe scaunul mai mult sau mai putin confortabil

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Shiba-san Mar Aug 25, 2009 10:09 am

In sfarsit vorbise. Era bine si asa.
-As prefera sa faci asta pentru ca iti place, i-am spus fara sa imi schimb expresia fetei.
Am continuat apoi sa ii sarut abdomenul, coborand din ce in ce mai jos, in timp ce ii scoteam boxerii. I-am aruncat undeva pe canapea, i-am desfacut picioarele si mi-am afundat buzele intre ele, incercand sa ii provoc placere.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Autumn Elizabeth Mar Aug 25, 2009 10:10 am

Fata de mine corpul meu nu cunostea furia mea si gatul nici abtinerea, scurte gemete ieseau printre buzele
-Sa-mi placa?...vorbeam ciudat, prea multe gemete, nu stiu daca..ti-ai dat seama dar tu tocmai ai de gand sa-mi iei virginitatea fara voia mea...
Autumn Elizabeth
Autumn Elizabeth
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe scaunul mai mult sau mai putin confortabil

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Shiba-san Mar Aug 25, 2009 10:16 am

M-am oprit si mi-am ridicat capul. M-am uitat la ea putin speriat.
-Esti virgina?
I-am examinat corpul mei atent si i l-am mangaiat in unele locuri. Intr-adevar era virgina.
-Esti virgina... am spus putin frustrat.
Si acum? Ce faceam? Continuam sau ma opream? Habar n-aveam ce sa fac. Nu voiam sa ma opresc, dar nici nu puteam sa o violez. M-am aplecat peste ea, pana cand am ajuns cu fata in dreptul fetei ei. I-am mangaiat obrazul. In acea clipa mi se parea atat de inocenta si de fragila... I-am sarutat delicat buzele.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Autumn Elizabeth Mar Aug 25, 2009 10:19 am

Il priveam in ochi, cei drept gestul chiar ma surprinse, probabil din instinct mana mi se ridicase pe spatele lui strangandu-i bluza ghem intre degete. Intr-un mod aiurit, fara voia mea corpul reactiona la miscarile lui
"La naiba!"
-Da sunt, mi-am indepartat capul de al lui ep cat am putut, desii distanta era chiar extrem de mica
Autumn Elizabeth
Autumn Elizabeth
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe scaunul mai mult sau mai putin confortabil

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Shiba-san Mar Aug 25, 2009 10:32 am

Liz in sfarsit imi raspunsese la sarut. Asta m-a bucurat. Isi dusese mana pe spatele meu. Ii puteam simti degetele cum se inclestasera in bluza mea. Mi-a confirmat ca era virgina. Nu i-am raspuns, i-am taiat cuvintele cu un sarut, incercand sa para cat mai tandru posibil.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Autumn Elizabeth Mar Aug 25, 2009 10:39 am

Degetele-mi reci pareau cu mult mai inghetate, decat deobicei, in contrast cu pielea lui. Il priveam in fata, sincer desii corpul meu se simtea...se simtea al dracului de bine, eu as fi vrut sa se inchee cat mai repede. Mi-am pus mana intre mine si el
-Chiar vrei sa o faci?
Autumn Elizabeth
Autumn Elizabeth
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe scaunul mai mult sau mai putin confortabil

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Shiba-san Mar Aug 25, 2009 10:53 am

Vroiam sa o fac? Habar n-aveam nici eu. Nu i-am raspuns, m-am decis sa continui pe riscul meu. I-am apucat incheietura mainii si i-am dat-o la o parte. Am inceput din nou sa o sarut pe buze coborand rapid spre gat, iar mai apoi, am inceput sa ii sarut sanii.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Autumn Elizabeth Mar Aug 25, 2009 10:55 am

"Macar se va termina repede" i-am ridicat incet bluza, cu cat scapam mai rpeede cu atat se termina povestea. I-am dat incetisor, temator bluza jos, lasandu-mi gatul pe spate, tot ma pe spate intr-o icnercare de al ruga sa termine mai repede
Autumn Elizabeth
Autumn Elizabeth
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe scaunul mai mult sau mai putin confortabil

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Shiba-san Mar Aug 25, 2009 11:26 am

Imi ridicase tematoare bluza. M-am oprit pentru cateva clipe. Nu voiam sa ii iau virginitatea fara voia ei. As fi vrut s-o intreb daca sa continui sau nu, dar ar fi sunat ciudat, plus ca stiam deja raspunsul. Ma sprijineam in coate, avandu-le in jurul ei si ii priveam fata. Se uita la mine fix cu aceeasi privire rece, taioasa, spunandu-mi parca, cat de mult ma ura.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Autumn Elizabeth Mar Aug 25, 2009 11:59 am

Am inchis ochii cu un oftat prelung, mult prea lung ca sa mai conteze ce s-ar fi intamplat. Mainile imi cadeau incet pe langa corpul lui, asezandu-se pe pat. Eram practic goala, tot ce aveam acoperit erau mainile pentru ca, era camasa desfacuta si imprastiata sub mine si pe pat
Autumn Elizabeth
Autumn Elizabeth
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe scaunul mai mult sau mai putin confortabil

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Shiba-san Mar Aug 25, 2009 1:46 pm

Nu stiam ce sa fac. Liz mi se daruia, dar cu o scarba enorma. De ce mai voiam sa fac asta? Liz cedase, era virgina si ma ura. Sa renunt? Asta imi trecea prin minte. Nu. Nu stiu de ce, dar voiam sa fiu rau, simteam nevoia asta, pentru prima data sa oblig pe cineva sa faca ce vreau eu. Mi-am scos bluza, am aruncat-o in acelasi loc unde aruncasem si boxerii lui Liz, apoi m-am aplecat din nou asupra ei, i-am muscat usor lobul urechii, ii umpleam gatul de sarutari, sperand sa o fac macar sa simta ceva.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Autumn Elizabeth Mar Aug 25, 2009 2:12 pm

Desii corpul se misca dupa atingerile lui, da doar corpul se misca. Pielea pulsa, sangele se msica tot mai repede, dar eu...eu cu exceptia catorva chestii fizice ramaneam inerta. Il priveam..defapt priveam prin el incercand sa fac abstractie de situatia idioata in care eram
Autumn Elizabeth
Autumn Elizabeth
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe scaunul mai mult sau mai putin confortabil

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Shiba-san Mar Aug 25, 2009 2:38 pm

Liz tot nu imi raspundea la miscari, dar nu aveam de gand sa ma opresc. Voiam sa ii provoc o reactie, orice fel de reactie. M-am oprit la sani si i-am sarutat pe rand, masandu-i, incercand sa observ orice reactie din parte corpului ei, incercand sa ii aud respiratia si sa ii simt corpul tremurand.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Autumn Elizabeth Mar Aug 25, 2009 2:42 pm

Spatele se indoi si tot corpul mi se arcuia catre baiat. Da, corpul raspunde miscarilor lui, dar totusi erau miscari goale. Mi-am ridicat mana pe spatele lui gol simtind iar pielea incinsa. Mi-am indoit genunchi pozitionandu-i la nivelul soldurilor lui
Autumn Elizabeth
Autumn Elizabeth
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe scaunul mai mult sau mai putin confortabil

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Shiba-san Mar Aug 25, 2009 2:53 pm

In sfarsit corpul lui Liz raspundea sarutarilor si atingerilor mele. Nu-mi doream mai mult decat sa coopereze, sa o vad ca ii place. Am coborat iarasi din ce in ce mai jos, pana cand mi-a afundat din nou buzele intre picioarele ei. Voiam sa o aud gemand si sa ii simt corpul implorand saruturile si mangaierile mele.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Autumn Elizabeth Mar Aug 25, 2009 2:57 pm

Spre durerea mea corpul nu-mi cunostea furia, asa ca gemetele au continuat sa iasa tot mai repede dintre buze. Mainile mi s-au ridicat infigandu-se in parul lui des, negru. Probabil nu imi dadeam seama daca era asupru sau maole dar era des. Spatele mi se arcui, ca tot corpul de fapt, ma arcuiam catre el
Autumn Elizabeth
Autumn Elizabeth
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 61
Data de inscriere : 20/08/2009
Varsta : 28
Localizare : Pe scaunul mai mult sau mai putin confortabil

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Shiba-san Mar Aug 25, 2009 3:06 pm

Imi placea ce auzeam. Liz a inceput si si-a infipt degetele in parul meu. Eu nu ma opream. Continuam sa imi misc buzele si limba intr-un mod senzual, acultand-o gemand. Dupa cateva secunde, m-am ridicat, sarutandu-i din nou abdomenul, simtindu-i corpul cum se arcuia inspre mine si cum imi cerea mangaieri si saruturi.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

New morning - Pagina 2 Empty Re: New morning

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum