Life Style
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

O dah..Poto is here!Care vine cu mine pana la morga?

3 participanți

In jos

O dah..Poto is here!Care vine cu mine pana la morga? Empty O dah..Poto is here!Care vine cu mine pana la morga?

Mesaj Scris de Evelline Clauzs Vin Aug 21, 2009 12:20 pm

Sa incep cu inceputul...Nume:Poto Varsta:13 ani Locatia:Intr-un pat din Bucuresti.
Asa..Ocupatia?Poii...ascult mai mereu muzica..cu ochii pe pereti..Pc-ul,si...sii...sii..si mai ce vreti?Somnul,normal.La ce v-ati astepta?Sa ma dau cu capu de pereti si sa ma cert cu lustra?Ehh..asta sar intampla doar cand imi iese coada de drac.
Hmm...Trupel;e mele preferate:Green Day;Black Eyed Peas
Melodii nu mai spun ca e o lista lunga de ajunge pana la draku in persoana.Ooo daaa..daca nu il imit eu.

TAI~TAI Drum bun si cale batuta!

P.S.:Ne vedem la morga : )))))
Evelline Clauzs
Evelline Clauzs
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 21/08/2009
Varsta : 27

Sus In jos

O dah..Poto is here!Care vine cu mine pana la morga? Empty Re: O dah..Poto is here!Care vine cu mine pana la morga?

Mesaj Scris de Anette Vin Aug 21, 2009 12:25 pm

Welcome here :3
Sper sa te distrezi sai sa-ti faci prieteni xD
Have fun!!!!!!!!!!!!! =^^=
Anette
Anette
New kid in town
New kid in town

Taur Numarul mesajelor : 96
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

O dah..Poto is here!Care vine cu mine pana la morga? Empty Re: O dah..Poto is here!Care vine cu mine pana la morga?

Mesaj Scris de Shiba-san Vin Aug 21, 2009 1:06 pm

Hey, Poto!
Sa te dai cu capul de pereti si sa te certi cu lustra? Nu. Am insemna sa o privesti in ochi si probabil nu ai putea din cauza luminii puternice a becurilor. XD
Welcome, here, sper sa te distrezi. ^^
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

O dah..Poto is here!Care vine cu mine pana la morga? Empty Re: O dah..Poto is here!Care vine cu mine pana la morga?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum