Life Style
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Shiba's place

4 participanți

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Shiba's place Empty Shiba's place

Mesaj Scris de Shiba-san Vin Aug 21, 2009 11:53 am

Era noapte. Valurile de racoare ne izbeau constant, iar ea se ghemuia langa mine, se indesa in mine, vrand sa o apar. Tremura in bratele mele. Am privit-o. Se uita la mine cu o inocenta, o masca, ascunzandu-si, de fapt, dorintele carnale. Am sarutat-o. Buzele mele fierbinti erau alinare pentru ale ei. Am auzit o masina. Apoi alta. Zgomotele se intensificau. Mi-am deschis ochii brusc. Lenjeria alba a patului m-a facut sa imi dau seama ca visasem. Visasem cu ea din nou. Uram visele acestea pentru ca atunci cand ma trezeam magia disparea. Patul era moale, nu voiam sa ma ridic. Dar am facut-o. M-am dus la bucatarie si m-am uitat la ceas. Acele aratau ora 10:23.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Anette Vin Aug 21, 2009 12:05 pm

Nu aveam somn. Statusem la calculator mai mult decat era necesar. ma dureau ochii si totusi nu-mi era somn. M-am gandit sa ies pe holul blocului. Probabil ca era mai racoare decat la mine in apartamnet. Cum am iesit, am observat ca cineva sa mutase pe langa mine. Ma gandeam daca mai e treaz sau nu. Totusi, am ciucanit in usa. Nu prea tare ca sa nu fac zgomot, dar nici prea incet, ca sa ma auda.
Anette
Anette
New kid in town
New kid in town

Taur Numarul mesajelor : 96
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Shiba-san Vin Aug 21, 2009 1:01 pm

Am auzit batai in usa. Nu m-am ridicat de pe scaun pentru cateva secunde. Putea sa bata in continuare. Totusi, nu stiu de ce, dar m-am ridicat de pe scaun si m-am dus sa deschid. Mai intai m-am privit doua secunde in oglinda mare de pe hol. Eram la bustul gol, aveam parul in toate partile, cearcane si o figura de parca urma sa omor prima persoana care imi iesea in cale. Nu-mi pasa de ce va crede persoana care era in spatele usii. Am deschis-o. In prag statea o bruneta. Voiam sa o intreb ce naiba vroia de la mine, dar m-am abtinut. Am asteptat sa spuna ceva.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Anette Vin Aug 21, 2009 1:08 pm

L-am privit adanc in ochi. Ma uitam atenta la ochii lui, deja ma fermecasera. M-am uitat in jos incercand sa ma trezesc, apoi i-am zambit dulce.
-hey...presupun ca nu sunt prea nesimtita sa-mi cunosc vecinii la ora asta, nu? l-am intrebat vazand ca era nervos, mai bine as fi plecat, am asteptat sa spuna ceva.
Anette
Anette
New kid in town
New kid in town

Taur Numarul mesajelor : 96
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Shiba-san Vin Aug 21, 2009 1:15 pm

Fata parea okay, dar fiind deja nervos, ma enerva si mai tare ca era asa de calma. Nu avea nicio vina. mereu dupa ce visam cu ea eram nervos. Am incercat sa ma linistesc oftand lung.
-Nu, sigur ca nu, i-am sdpus apoi incercand sa zambesc. Eu sunt Shiba, i-am spus intinzandu-mi mana in fata ei.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Anette Vin Aug 21, 2009 1:18 pm

I-am apucat mana si i-am strans-o
-Incantata, Shiba! Eu sutn Anette. Am spus zambind dulce si privindu-l. S-a intamplat ceva? te-am deranjat chiar foarte tare? am intrbat vazand mimica fetei lui. Parea nervos, dar in acelasi timp incerca sa se calmeze.
Anette
Anette
New kid in town
New kid in town

Taur Numarul mesajelor : 96
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Shiba-san Vin Aug 21, 2009 1:38 pm

-Nu, nu m-ai deranjat. Sunt putin irascibil acum. M-am cam trzit cu fata la cearsaf, am spus schitand un zambet ironic. Intra.
Uitasem daca era sau nu ordine in bucataria mea, dar tot a invitat-o inauntru. Mi-a placut la ea faptul ca a avut rabdare. Cred ca aveam o fata de parca urma sa o strang de gat, dar nu a deranjat-o asta.
-Te rog, intra in bucatarie. Sufrageria e cu fundul in sus. Iti fac o cafea?
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Uruha Vin Aug 21, 2009 1:59 pm

Era aprioape 10 jumate ceasul. Eram la naibii de obosit, pentru ca am dormit la Reita-are un pat foarte incomod-, dar in acelasi timp al naibii de fericit. Eram fericit ca am castigat un pariu cu Reita si Kai. Mergeam fluierand pe holul blocului. Am ajuns acasa, am facut rapid un dus si mi-am schimbat hainele apoi am plecat din nou de acasa. Mi-am amintit atunci sa vad cine sunt vecinii mei. Am batut ca un nesimtit la usa. Totusi, la ora 11 ar trebui sa fi treaz,cred. Nu mi-am dat seama ca incep sa dau dovata de om nemanierat. Continuam sa bat in usa pana cand proprietarul imi va raspunde.


Ultima editare efectuata de catre Uruha in Vin Aug 21, 2009 2:36 pm, editata de 1 ori
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Shiba-san Vin Aug 21, 2009 2:18 pm

Eram pe hol asteptnd-o pe Anette sa intre in bucatarie cand am auzit niste batai disperate in usa. M-am dus sa vad rapid cine naiba batea in halul asta. Eram irascibil si deja incepusem sa ma enervez. Simteam cum imi crestea tensiunea si vedaem negru in fata ochilor. Am deschis usa, degetele imbarligandu-se printre chei, am deschis-o intr-un final si am strigat fara sa vad persoana care statea in fata ei:
-Ce?!
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Uruha Vin Aug 21, 2009 2:30 pm

Proprietarul mi-a deschis usa si parea foarte iritat si al naibii de nervos.
-Ce?!
M-am uitat speriat la el si am inghitit in sec. Pana la urma ideea de a cunoaste vecini asa de dimineata nu a fost prea geniala.
-Ano....scuze ca te-am deranjat, i-am zis si am dat sa plec. NU vroiam ca tipul sa se enerveze si mai tare si sa ma trezesc cu machiaj natural pentru ca l-am trezit.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Shiba-san Vin Aug 21, 2009 2:37 pm

Calmandu-ma, mi-am dat seama la cine tipasem: Uruha, tipul care ma atragea asa de tare de cand il vazusem. Mi-a spus ca va pleca, dar nu-l puteam lasa. Arata prea bine si speram ca el ma putea face sa uit de ea.
-Nu, stai, i-am spus calm. Sunt putin irascibil acum... Nu mai bate si tu asa la usile oamenilor. Hai, intra, i-am spus facandu-i loc sa treaca.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Uruha Vin Aug 21, 2009 2:49 pm

Deci, pana la urma tipul iritat era Shiba. M-am uitat nesigur la el cand mi-a spus sa intru. Am pasit nesigur in apartamentul lui nestiind incotro sa o iau. Ma simteam ca naiba de prost pentru ca il deranjazem si pentru ca imi uitasem manierele. M-am oprit in mijlocul coridorului si m-am intors cu fata la el, privindu-l serios.
-Shiba... imi pare rau ca te-am deranjat. Serios...
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Shiba-san Vin Aug 21, 2009 2:56 pm

Stand acolo in picioare si privindu-ma, cerandu-si scuze Uruha imi parea mai senzual ca niciodata. L-am privit cateva clip, pierzandu-ma in ochii lui. Eram paralizat si simteam cum mi se face cald. As fi vrut sa il sarut acolo, sa imi lipesc buzele brutal de ale lui, iar apoi sa ii dau drumul. Dar m-am abtinut. Anette era in bucatarie si nu puteam face asta. M-am trezit din visare.
-Nu-i nimic. Intra, i-am spus facandu-i semn spre bucatarie, acolo unde era si Anette.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Uruha Vin Aug 21, 2009 3:10 pm

Se uita la mine si parea ca viseaza la ceva foarte frumos si romantic. Nu am vrut sa-l trezesc din visar pentru ca era foarte dragalas. I-am studiat corpul si am vazut ca avea umerii dezvoltati si cateva patratele pe abdomen. Incepusem sa mi-l imaginez pe Shiba cu ciocolata pe abdomen Mi-am lins buzele, apoi l-am auzit pe Shiba zicandu-mi
-Nu-i nimic. Intra.
Mi-a facut semn sa merg in bucatarie. Acolo era o tipa bruneta si foarte draguta. M-am asezat la masa si am saluatat-o.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Shiba-san Vin Aug 21, 2009 3:21 pm

-Va fac o cafea, da? i-am intrebat.
Nici nu i-am asteptat sa imi raspunda. Cu totii aveam nevoie de o cafea, asa ca m-am apucat sa fac. Din cand in cand, ii mai arunam priviri lui Uruha si observam cum si el se uita la mine, dar nu tot timpul. Tipul era bun de tot. Vroiam sa il fac al meu. Gata, ma horatasem. Va fi al meu, mi-am spus in gand si am ranjit. Cand cafeaua a fost gata, am umplt trei cesti si le-am pus pe masa.
-Poftiti, va rog, le-am spus si am inceput sa sorb din ceasca mea.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Uruha Vin Aug 21, 2009 3:31 pm

Shiba s-a pus sa faca cafea. Imi prindea bine o cafea, mai ales dupa o nopate pe jumatate nedormita. Ma mai uitam dinc and in cand la Shiba si imivenea sa rad. Avea foarte multe antene in cap. De cateva ori privirile ni s-au intalnit. Mirosul de facea era imbatator. Imi placea cum mirosea cafeau chiar daca nu eram un fan al cafelei.
-Poftiti, va rog, ne-a spus apoi a incepu sa bea.
Mi-am luat si eu o ceasca si am luat o gura mica. Era destul de calda, dar mi-am amintit sa multumesc.
-Multumesc pentru cafea. M-am apropiat de el si i-am soptit: si scuze ca te-am deranjat.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Shiba-san Vin Aug 21, 2009 3:38 pm

-Uruha! Nu e nicio problema! am spus hotarat si zambind. Stai calm si data viitoare bate si tu ca un om normal.
Aproape ca uitasem ca Anette era acolo - mare nesimtire din partea mea - pentru ca ma tot uitam la Uruha si ma uitam la buzele lui in continuu, fara sa imi dau seama ca mi le musc si mi le ling pe ale mele.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Uruha Vin Aug 21, 2009 3:47 pm

-Uruha! Nu e nicio problema! Stai calm si data viitoare bate si tu ca un om normal, mi-a zis zambind.
Ce-i drept si eu am batut ca un nesimtit la usa. Am vazut ca se uita intr-un la mine ceea ce m-a facut sa ranjesc. Isi lingea buzele si le musca. Tipa era foarte tacuta. Ma gandeam ca poate am intimidat-o.
-Ano...ce facei in seara asta?
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Anette Sam Aug 22, 2009 2:45 am

M-am dsu in bucatarie. Ave aun apartament foarte interesanbt si dragut decorat. M-ma uitat atent la Shiba si am incunviitat din cap cand intrebase daca vrem o cafea. Apoi am observat ca mia intrase un tip in bucatarie. Era destul de inalt, fata de mine care ii ajungeam pana la umar. Ma salutase. i-am zambit dulce si l-am salutat, apoi i-am intins mana prieteneste.
-Eu sunt Antte, iar tu? am intrebat zambid.
Anette
Anette
New kid in town
New kid in town

Taur Numarul mesajelor : 96
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Uruha Sam Aug 22, 2009 5:01 am

Tipa s-a prezentat.
-Eu sunt Anette.Iar tu? m-a intrebat intinzadu-mi mana. Am dat mana cu ea zambind si m-am prezantat si eu. Adevarul e ca trebuia sa ma prezit cu ceva timp in urma,dar uneori puteam fi un nesimtit si jumatate uitand complet de maniere.
-Uruha, incantat, i-am spus zambind.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Evelline Clauzs Sam Aug 22, 2009 5:23 am

Se auzira alte batai in usa.Eva statea dreapta,in fata usii,asteptand.Era din nou plictisita,iar ca sa-si omoare timpul hotarase sa faca o alta vizita..Macar poate vorbea cu altcineva.Si asa,nu prea avea ce sa faca in camera sa.Bineinteles..inafara de faptul sa o murdareasca si mai rau,cum se petrecuse noaptea trecuta.
Evelline Clauzs
Evelline Clauzs
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 21/08/2009
Varsta : 27

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Anette Sam Aug 22, 2009 5:39 am

I-am zambit la randul meu...Avea un nume dragut, Uruha, parfca il mai auzisem pe undeva, am rog, nu mai stiam unde, asa ca am ridicat nepasatoare din umeri si mi-am sorbit din cafea. Am auzit batai in usa.
-Shiba...bate cineva..am spus uitandu-ma spre el.
Anette
Anette
New kid in town
New kid in town

Taur Numarul mesajelor : 96
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Shiba-san Sam Aug 22, 2009 6:20 am

Chiar toata lumea se hotarase sam a viziteze la ora aia? Usa mea iesea chiar asa de bine in evidenta? Oricum, m-am ridicat si m-am dus la usa. M-am uitat pe vizor si fata mi s-a inseninat. Am deschis-o.
-Hei, Eva! Ce faci? am intrebat-o incercand sa par incantat si sa imiascund irascibilitatea din acea dimineata. Intra!
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Evelline Clauzs Sam Aug 22, 2009 6:24 am

-Salut!Asa sa-sa.
Il privi cateva clipe.De ce nu i se parea ca acesta nu era in apele lui?Afisa un zambet chinuit,intrand.Incepu sa examineze intreaga incapere din ce in ce mai nelinistita.Inspira adanc.Incerca sa se calmeze,lasandusi obrajii acoperiti de cateva suvite de par.
Evelline Clauzs
Evelline Clauzs
New kid in town
New kid in town

Leu Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 21/08/2009
Varsta : 27

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Uruha Sam Aug 22, 2009 6:42 am

Am mai luat cateva guri de cafea. Linistea domnea peste noi apan cand a fost sparta de cateva batai in usa. Shiba s-a ridicat nervos de pe scaun si a mers sa deschida. Eu am ramas cu Anette in bucatarie. Am inceput sa-i studiez fiecare coltisor din bucatarie, iar primul lucru care mi-a sarit in ochi a fost mormanul de vase nespalate din chiuveta, apoi pe aragaz am vazut o oala. Am auzit cum ii canta stomacul asa ca m-am apropiat. In oala era ceva tocana. Avea o culoare draguta. Am asteptat ca Shiba sa se intoarca in bucatarie pentru a-l intreba daca pot gusta din tocana.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Shiba's place Empty Re: Shiba's place

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 3 1, 2, 3  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum