Life Style
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Plimbari

3 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Plimbari - Pagina 2 Empty Re: Plimbari

Mesaj Scris de Shiba-san Mier Aug 26, 2009 3:05 pm

-Nu incerc sa te oftic intentionat. Pur si simplu, imi place de Uruha, asa cum iti place si tie. Diferenta dintre noi este ca tu nu vrei sa il lasi pe Uruha sa decida. Vrei mereu sa ma elimini din peisaj, dar la parerea lui nu te gandesti. Apoi incepi sa te plangi ca vrei sa mori, sperand sa ii inmoi inima si sa se intoarca la tine, vazand, chipurile, cat de mult tii tu la el si ca esti dispusa sa mori pentru el. Eu, pe de alta parte, il las liber. Poate sa te aleaga pe tine. Asta o sa ma afecteze o perioada, dar inseamna ca nu a fost sa fie. Tot imi voi gasi pe altcineva o data si odata, iar tu la fel. Daca nu te alege pe tine, nu inseamna ca pana la 50 de ani il vei iubi si nu o sa mai poti sa fii cu nimeni niciodata. Oricum, crede-ma pe cuvant, iubirea nu tine vesnic. Nu e ca in povestile pe care ti le citea mama cand erai mica atunci cand Fat-Frumos ramanea cu printesa si se iubeau vesnic. Alea sunt povesti spuse copiilor ca sa ii faca sa viseze frumos.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Plimbari - Pagina 2 Empty Re: Plimbari

Mesaj Scris de Uruha Mier Aug 26, 2009 3:21 pm

M-am asezat pe o banca ceva mai incolo si ii priveam calm. Mereu trebuia sa fac alegeri, dar dea aceasta data stiam clar pe cine alesesem si nu-mi para rau. L-am ales pe Shiba pentru ca gaseam in el sprijin, nu obsesie. M-am intins pe banca rece si am privit cerul. Mi-am pus mana pe frunte si am simtit ca este fierbinte. Priveam cerul in continuare si simteam cum privirea mi se incetosa. Imi era clar: racisem.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Plimbari - Pagina 2 Empty Re: Plimbari

Mesaj Scris de Ai Otsuka Mier Aug 26, 2009 3:29 pm

-Bine,hai fie,ai dreptate...nu pot sa neg asta.Habar n-am ce sa fac...sa'ti multumesc sau sa te bat? Am zis chicotind
-Waa da ia uite ce e acolo!!I-am zis aratandu-i cu degetul ceva imaginar intr-o parte.I-am dat un pupic pe obraz.De ce?In semn de multumire.Am inceput sa caut scuze pentru ceea ce facusem dar,nimic.Doar cea mai rasuflata ''Imi pare rau nu am vrut...''
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Plimbari - Pagina 2 Empty Re: Plimbari

Mesaj Scris de Shiba-san Joi Aug 27, 2009 2:17 pm

Ai m-a pupat pe obraz. Asta chiar m-a socat. M-am uitat uimit la ea.
-Ce te-a apucat?
M-am ridicat de pe banca si m-am dus la Uruha. M-am asezat langa el.
-Iubitule, te simti bine?
Mi-am pus dosul palmei pe fruntea lui. Ardea. Mi-am retras-o repede.
-Uaaau, pot sa prajesc un ou pe fruntea ta. Hai sa mergem acasa.
L-am luat de mana si am incercat s ail ridic de pe banca.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Plimbari - Pagina 2 Empty Re: Plimbari

Mesaj Scris de Ai Otsuka Joi Aug 27, 2009 2:22 pm

-Pai...stai asa!Ah...nu are rost sa vin si eu.Ducetiva voi.Ma bucur ca ati intrebat.Am zis chicotind
Ma ingrijorasem pentru Uruha dar nu aveam ce face.Stricasem totul de mult.Am fost egoista,stiu.Dar mi-am promis ca ma voi schimba.Era greu dar...merita.M-am uitat la cei 2 zambind
-Chiar se potrivesc.Ce dracu?Sa faca ce vor doar ii viata lor,ce ma bag io?
Ai Otsuka
Ai Otsuka
Active Kid
Active Kid

Capricorn Numarul mesajelor : 107
Data de inscriere : 22/08/2009
Varsta : 32

Sus In jos

Plimbari - Pagina 2 Empty Re: Plimbari

Mesaj Scris de Uruha Joi Aug 27, 2009 2:25 pm

Shiba venise langa mine. Cand l-am vazut am zambit. El era singurul pe care vroiam sa-l vad in acel moment. Si-a pus mana pe fruntea mea apoi si-a retras-o repede. Ardeam. Incepuse sa mi se faca frig. Shiba m-a luat de mana pentru a ridica de pe manca, dar parca eram o mumie. M-am ridicat, intr-un final, de pe banca. Nu m-am uitat sa vad unde era Ai sau ce facea. L-am luat de mana pe Shiba si mi-am lipit capul de umarul lui.
-Multumesc ca esti alaturid e mine... i-am spus incet. Mi-am ridicat capul pentru a ma uita la el.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Plimbari - Pagina 2 Empty Re: Plimbari

Mesaj Scris de Shiba-san Joi Aug 27, 2009 2:38 pm

-Oricand cu placere, scumpule. Voi fi mereu alaturi de tine, sa nu uiti asta, i-am zambit.
Ma simteam asa de bine in acel moment! Ma simteam folositor pentru singura persoana pentru care as fi vrut sa contez. Uruha starnise ceva in mine, nu doar dorinta de a face sex. Starnise niste sentimente si ma facea sa simt ceva ciudat in stomac ce nu mai simtisem niciodata.
Shiba-san
Shiba-san
Admin
Admin

Varsator Numarul mesajelor : 246
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30
Localizare : Pe scaun

http://www.summer-camp.forumotion.com

Sus In jos

Plimbari - Pagina 2 Empty Re: Plimbari

Mesaj Scris de Uruha Joi Aug 27, 2009 2:45 pm

-Shiba..am inceput incet. Imi pare rau daca ti-am creat probleme cu Ai... Ma simt prsot pentru ca te-ai certat cu ea din cauza mea.
M-am aoprit si m-am uitat la el. Nu-mi pasa ce avea sa raspunda. Mi-am dus mainile dupa gatul lui si l-am sarutat. Speram sa nu fim intrerupti, din nou.
Uruha
Uruha
Active Kid
Active Kid

Pesti Numarul mesajelor : 129
Data de inscriere : 19/08/2009
Varsta : 30

Sus In jos

Plimbari - Pagina 2 Empty Re: Plimbari

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum